Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Tuhaf kararlar, yaratıcı fikirler

 

Zihinsel gerilimin yüksek olacağını işaret eden gökyüzünün konumu hayalleri gerçekleştirmek için kuvvetli arzuların uyanacağını gösteriyor.

 

Yaratıcı fikirler dikkat çekici olacak ve beklenmedik bir biçimde onaylanan şaşırtıcı teklifler alışılmış düşünce biçimini değiştirecek.

 

Değişim rüzgarları çok sert esebilir ancak düşünceleri gerçekleştirmek için kararlı ve disiplinli bir tavır sergilemeyi başaranlar bugün planlarını uygulamayı başarabilirler ve otoritenin desteğini alabilirler. Özellikle ilginç fikirler ve alışılmış sistemin dışında önerileri olanlar, dikkat çekici olacaklar.

 

Yeni sorumlulukların alınabileceğini işaret eden gökyüzünün konumu sorunlar karşısında pratik çözümlerin ortaya çıkacağını ve satış-pazarlama alanında farklı yöntemlerin geliştirileceğini gösteriyor.

 

Yeni teknolojinin kullanım alanını genişleten buluşlar hem iş, hem de ev içinde kullanılacak yeni araç ve cihazların gelişimi hayata bakış açısını değiştirebilir. Elbette değişime hevesli olanların uyum sağlayabileceği bu gelişme itiraz edenler için zorlayıcı olsa bile istekler güçlü olacak ve isteğin gücü, zihinsel gerilimi sakinleştirecek. Böylece korkuları dağıtan yaratıcı fikirler ortaya çıkacak.

 

Bugün fikirler akıl süzgecinden geçtikten sonra ortaya çıkacak ve en çılgın düşünceler bile kabul görecek!

 

Bugün diş, çene ve elleriniz ile ilgili yapılacak uygulamalar, estetik operasyon ve planları değiştirmek için uygun zaman değil. Buna karşılık planlarınızı uygulamak ve fikirlerinizi (Gerilim olsa bile) sakin bir biçimde ortaya koyup kabul ettirmeyi başarabileceğiniz ilginç bir gün.

Akşam Türkiyeye göre saat 8'de yani sa:20'de Merkür burç değiştirecek ve Boğa burcuna geçiş yapacak... Böylece zihinsel gerilim sakinleşecek ve gün boyu yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz... Ve kendinizi tebrik edeceksiniz.