Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Karmaşık duygular

İlaçlar, zehirli atıklar, kimyasallar ve sularda meydana gelecek değişiklikler endişe uyandırabilir. Yolculuk yaparken dalgınlık yüzünden kazalar olabilir, tedbirli olun ve dikkatinizi her ne yapıyorsanız, yaptığınız işe odaklayın.

 

Hülyalara dalıp gitmek istiyorsanız, dikkat gerektiren işler yapmayın, bugün...

 

Bugün meydana gelen olaylar hayal gücünü uyandıracak. Kaygılardan uzak durmak için sanatsal faaliyetlere yönelmenizi öneririm. Yoksa gölgeler gerçeğe dönüşebilir.

 

Kayıplar ve kayıp duygusu uyandıran durumlar karşısında metaneti korumak zor olsa da, bilinç ile bilinçaltı arasındaki bağlantının güçlü olacağını işaret eden gökyüzünün konumu bilinçli bir tavır sergilenebileceğini gösteriyor.

 

Hayal gücünün yapıcı ve yaratıcı yönde kullanmak için gayret gösterilmesi gereken bir gün. Kendinizi endişelere kaptırmayın ve dikkatinizi güzel ve estetik olana yöneltin. Yoksa kuruntuların ve kaygıların kişiyi ele geçirmesi an meselesi...

 

Özellikle öğle saatlerinde karmaşa ve duygusal karışılık olabilir. Dikkatinizi duygular yerine benliğinize odaklarsanız, hayal gücünüzü yaratıcı ve olumlu yönde kullanmayı başarabilirsiniz. Yani bilinçaltınızı fazla kurcalamayın ve geçmişte yaşadıklarınızla çok fazla ilgilenmeyin. Dikkatinizi elinizde olanlara, hemen yanıbaşınızda ve önünüzde duranlara odaklayın.