Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

25 Kasım 2016

Gökyüzünden Haberler

 

Bugün Merkür-Satürn kavuşumu meydana geliyor ve düşüncelerin, zihnin derinliklerine ineceğini gösteriyor.  Sorumluluk gerektiren konulara yönelik incelemeler ve araştırmalar yapılabilir. Özellikle küçük grupların oluşması ve ciddi konulara yönelik yapılacak çalışmaların verimli olacağını işaret eden gökyüzünün konumu fırsatların iyi kullanılabileceğini gösteriyor. Çünkü Merkür-Satürn kavuşumu Jüpiter’in uyumlu etkisi altında... Küçük grupların yapacağı önemli çalışmalar ağır ilerleyebilir. Baskının yaratacağı dağıtıcı etkiye rağmen projeleri gerçekleştirmek mümkün olacak ve b ...

devamı için tıklayınız

24 Kasım 2016 Perşembe

Bugün olaylara farklı açılardan bakılabilir ancak istekleri ortaya koymak pek kolay değil. Adaletin sorgulandığı bir dönemi işaret eden gökyüzünün konumu değiştirici olayların meydana geleceğini ve derinden etkileyici olacağını gösteriyor.

Gizli isteklerin zorlayıcı etkisi yakıcı duygular açığa çıkartabilir ancak bu kuvvetli arzular yine de gizli kalacak. Günün ilerleyen saatlerinde duygusal gerilim yaşanabilir ancak gerilim ile başa çıkmak mümkün olacak.

Terazi burcunda ilerleyen Ay ilişkileri destekliyor olsa bile küçülmeye başladığı bir evrede bulunuyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde gizlilik gerektiren konular, karanlık arzular ve tutkulu istekler uyanabilir.

Hakemler, hakimler, yasalar ve kanun yapıcıla ...

devamı için tıklayınız