Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Duygular yoğun olacak

02 Mart 2017 Perşembe

 

Bugün astrolojik açıdan iki fenomen meydana geliyor. İlki Ay'ın burç değiştirmesi... Koç burcunda ilerleyen Ay, İstanbul'a göre saat 10:42'de Boğa Burcuna geçiş yapacak. İkincisi ise, Venüs Koç Burcunda geri gitmek üzere 13 derece Koç Burcunda duruyor olması... Yani dünyanın bakış açısına göre duruyormuş gibi göründüğü bir gün.

 

Astrolojik açıdan Ay'ın sembolize ettiği özelliklerin güçlü bir şekilde açığa çıkacağını işaret eden gökyüzünün konumu finans ve para piyasalarına yönelik duyguların yükseleceğini gösteriyor. Parasal konuların dışında sahip oldukların korunmasına yönelik istekle ...

devamı için tıklayınız

Duygusal ve fiziksel patlamalar

01 Mart 2017 Çarşamba

Koç Burcunda ilerleyen Ay, günün başlangıcında Venüs'ü, günün ilerleyen saatlerinde önce Pluton'u ardından Mars-Uranüs kavuşumunu tetikleyecek. 4 Mart günü Venüs geri gitmeye başlayacak ve şimdi, yani geri gitmeye başlamadan önce, Venüs'ün neredeyse durma noktasına geldiği (Hala 12 derece Koç Burcunda) ve Koç Burcunun 22 derecesinde bulunan Mars ve Uranüs, Ay'ın tetiklemesiyle birlikte uyanacak. 

 

Elektrikli aletler, elektronik cihazlar, bilgisayar teknolojisi, ateşli silahlar ve silah teknolojisinde ilginç yöntemler ve şaşırtıcı gelişmeler ortaya çıkabilir ve bakış açısını değiştirebilir. Güç savaşlarının yeni boyutlar kazanacağını işaret ede ...

devamı için tıklayınız

Ay Koç Burcuna giriyor

28 Şubat 2017 Salı

Koç Burcunda ilerleyen Mars, Koç'un 22 derecesine kadar ilerlemiş olan Uranüs ile kavuşum konumunda bulunuyor. Aynı zamanda Koç'un zıt burcu olan Terazi'deki Jüpiter ile Mars-Uranüs gerilimli bir etkileşim içinde bulunuyorlar.

 

Havadaki elektriğin artacağını işaret eden gökyüzünün konumu ani değişikliklerin meydana geleceğini, çeşitli patlamalar, silahlı çatışmalar ve alışılmışın dışında farklı silahların ortaya çıkacağını, skandallar ve açığa çıkan beklenmedik olayların bakış açısını değiştireceğini gösteriyor.

 

Farklı kültürler ve yabancılar ile ilgili anlaşmazlıkların ortaya çıkacağını işaret eden gökyüzünün konumu yasal ...

devamı için tıklayınız