Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Gösteri zamanı

10 Mart 2017 Cuma

Gösteri zamanı

 

Bugün Aslan Burcunda ilerleyen Ay, 11 Şubat günü meydana gelen Ay Tutulmasını tetikliyor ve o zamanın konuları tekrar uyanıyor!

Aslında yaratıcılığın ve özgürlüğün geleneksellikle buluştuğu ve bakış açısını değiştirici olayların açığa çıktığı bir gün. Hayata ve olaylara başka açıdan bakmak hayatınızı kolaylaştırabilir. Sorunları büyütmekten veya küçültmekten kaçının.

 

Bugün detaylar görünür hale gelecek ve isteği gerçekleştirmek için kuvvetli arzular uyanacak. Fakat harekete geçmek pek kolay olmayabilir. Buna karşılık fırsatları doğru değerlendirmek için yapıcı ve kararlı davranmak mümkün olacak. ...

devamı için tıklayınız

Unutulmuş arzular uyanıyor

09 Mart 2017 Perşembe

Aslan Burcunda ilerleyen Ay, Koç Burcunda geri giden Venüs’ü harekete geçiriyor ve hem aşk, hem de parasal konulara yönelik ortaya konulamayan arzular açığa çıkıyor. Eski hesaplar ve tatmin edilmemiş duygular gündeme gelecek.

 

Bugün meydana gelen olaylar mazide kalmış güzel günleri hatırlatacak ve unutulmuş arzular uyanacak.

 

Sevdikleriniz ile görüşebilir, neredeyse unuttuğunuz eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz. Eskiden yaşanmış güzel günlerde çekilmiş bir fotoğraf veya hediyeler o anı hatırlatacak ve o zamanlar yaşadıklarınızı özlemle anacaksınız.

 

Ayrıca eski sanatçıları anma günlerine katılmayı arzu edebilirsiniz ve dostlarınız ile birlikte ...

devamı için tıklayınız

Güç mücadelesinden uzak durun

08 Mart 2017 Çarşamba

 

Astrolojik açıdan gerilimin yüksek olacağını işaret eden gökyüzünün konumu duygusal ve fiziksel patlamaların meydana geleceğini gösteriyor. Özellikle sabah saatlerinden itibaren elektrikli bir atmosfer dikkat çekici olacak. Deyim yerindeyse bugün herkes “Tersinden kalkmış” gibi dolaşabilir. Akşam saatlerinde gerilim hafifleyecek ve en azından duygular değişecek. Saat 19:46 (İstanbul'a göre) Ay, Aslan Burcuna geçiş yapacak ve duygular hissedilir düzeyde değişecek.

 

Uranüs-Mars kavuşumu, Pluto ve Jüpiter'e sert açı oluşturmaya devam ediyor ve bugün Yengeç Burcunda ilerleyen Ay, hepsini birden tetikliyor. Yani astrolojide “Büyük haç ...

devamı için tıklayınız