Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Dolunay zamanı

 

Duyguları akıl ve mantık ile denetim altına almak mümkün mü?

Elbette mümkün. Fakat Dolunay olmadığı sürece mümkün. Çünkü Ay'ın dünya üzerindeki etkisinin en fazla görünür hale geldiği vakit Dolunay zamanları... Ay etkisi deyince aslında “Ay hali” köşesinde yazacağım fakat henüz buna sıra gelmedi...

 

Bu kez Başak Burcunda meydana gelen Dolunay sağlık ve hizmet sektörünün dışında bağırsaklar ile ilgili sağlık sorunlarına işaret ediyor.

 

Saat 17:54'de (İstanbul'a göre) tam Dolunay vakti. Yani Güneş ile Ay derecesi derecesine tam zıt burçlarda bulundukları an... Sonra açılmaya başlayacak ve Ay, Satürn ...

devamı için tıklayınız

Gösteri zamanı

Gösteri zamanı

 

Bugün Aslan Burcunda ilerleyen Ay, 11 Şubat günü meydana gelen Ay Tutulmasını tetikliyor ve o zamanın konuları tekrar uyanıyor!

Aslında yaratıcılığın ve özgürlüğün geleneksellikle buluştuğu ve bakış açısını değiştirici olayların açığa çıktığı bir gün. Hayata ve olaylara başka açıdan bakmak hayatınızı kolaylaştırabilir. Sorunları büyütmekten veya küçültmekten kaçının.

 

Bugün detaylar görünür hale gelecek ve isteği gerçekleştirmek için kuvvetli arzular uyanacak. Fakat harekete geçmek pek kolay olmayabilir. Buna karşılık fırsatları doğru değerlendirmek için yapıcı ve kararlı davranmak mümkün olacak. ...

devamı için tıklayınız

Unutulmuş arzular uyanıyor

Aslan Burcunda ilerleyen Ay, Koç Burcunda geri giden Venüs’ü harekete geçiriyor ve hem aşk, hem de parasal konulara yönelik ortaya konulamayan arzular açığa çıkıyor. Eski hesaplar ve tatmin edilmemiş duygular gündeme gelecek.

 

Bugün meydana gelen olaylar mazide kalmış güzel günleri hatırlatacak ve unutulmuş arzular uyanacak.

 

Sevdikleriniz ile görüşebilir, neredeyse unuttuğunuz eski dostlarınızı hatırlayabilirsiniz. Eskiden yaşanmış güzel günlerde çekilmiş bir fotoğraf veya hediyeler o anı hatırlatacak ve o zamanlar yaşadıklarınızı özlemle anacaksınız.

 

Ayrıca eski sanatçıları anma günlerine katılmayı arzu edebilirsiniz ve dostlarınız ile birlikte ...

devamı için tıklayınız