Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Şans ve şanssızlık

Uluslar arası ilişkilerin hareketli olacağını işaret eden gökyüzünün konumu ani değişikliklerin etkileyici olacağını ve farklı çevrelerin birbirine bakış açısının değişeceğini gösteriyor.

 

Şanssızlık gibi görünen durumların şansa dönüşmesi mümkün. Elbette tam tersi bir durum ortaya çıkabilir de... Ancak durumu, şans veya şanssızlık olarak yaşamak tamamen sizin bakış açınız ile ilgili olacak. Kotü gibi görünen durumun içinde kaybolmazsanız veya iyi gibi görünen duruma kendinizi kaptırmazsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarabilir ve durum her ne olursa olsun, sizin için şans olarak kullanabilirsiniz.

 

Gökyüzünün bu konumundan ...

devamı için tıklayınız

Yeni Ay Koç Burcunda

 

Güneş Koç Burcunda parlıyor ve Koçların zamanı başlamış bulunuyor. Koç Burcunun sembolize ettiği özelliklerin açığa çıktığı bir dönemde bulunuyoruz.

 

Öncelikle bu mevsimin içine doğmuş olan Koçlar için önemli bir zaman olduğunu söylemeliyim. Eski dostlar, sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler derinleşiyor, hem de hiçbir zaman olmadığı kadar derinden hissedebilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana gelecek ve işbirliği yaptığınız kişiler, varsa ortaklarınız ve iş ortaklıkları benzeri konular gündeme gelecek.

 

Tabii gökyüzünün bu konumundan sadece Koçlar etkilenmiyor. Hatta Koç Burcu ...

devamı için tıklayınız

İtiraz etmeden önce düşünün

 

Başak Burcunda ilerleyen Ay sabahın erken saatlerinde Terazi Burcuna geçiş yapmak üzereyken bazı karışıklıklar olabileceğini gösteriyor. Özellikle şöförler ve trafikte yaşanabilecek karışıklıklar, ufak tefek kazalar rahatsız edici olabilir. Ancak saat 08:30'dan itibaren daha sakin ve anlayışlı bir tavır açığa çıkacak. Yani karışıklıklar devam etse bile duygusal karmaşa azalacak.

 

Bugün dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olmalısınız. İletişim araçlarıyla ilgili sorunlar çıkabilir. Ayrıca yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Duyduğunuz haberler veya karşılaşılan olaylar dikkat dağıtıcı olabileceği gibi fikirleri ortaya koymak pek kolay olmayabilir ve bunun sonucunda işverenler ve ...

devamı için tıklayınız