Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Hayaller gerçekleşiyor

26 Mart 2017 Pazar

Balık Burcunda ilerleyen Ay, sabah saatlerinde Balık Burcunun yöneticisi Neptün'ü uyandıracak. Daha doğrusu Neptün-Mars etkileşimini harekete geçirecek.

 

Hayaller, fanteziler, rüyalar, vizyonlar, mistikler ve mistik konuları yöneten Neptün'ün gizemli etkisinin açığa çıkacağını işaret eden gökyüzünün konumu hayallerin gerçekleşeceğini gösteriyor. Bu nedenle kurduğunuz hayallere ve isteklere özen gösterilmesi gereken bir dönem... İyi veya kötü her ne dilerseniz, olmasını hayal ederseniz, karşınıza çıkacak. Bu nedenle istekleriniz ve hayalleriniz güzel olsun. Hem kendiniz, hem de başkaları için... Başkaları için dilediklerinizi de bizzat yaşama ihtimaliniz var! ...

devamı için tıklayınız

Kendinizi dinleyin

25 Mart 2017 Cumartesi

 

 

Güzellik, estetik, gençlik ve kendinize bakım uygulamak için uygun zaman. Uzun zamandır gitmek isteyip çeşitli nedenler ile gidemediğiniz veya uygulayamadığınız kişisel bakımınız ve güzelliğinize özen göstermek için harekete geçebilirsiniz.

 

Bugün ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizi arayabilir veya ziyaretine gidebilirsiniz. Bu arada sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçirebilirsiniz ve isteklerinizi güzel bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Belki de daha önce rahatsız olduğunuz, anlatamadığınız her ne var ise, şimdi davranışlarınız ve tavırlarınız ile ortaya koyabilirsiniz.

 

Güzellik anlayışınızın değişmesi mümk ...

devamı için tıklayınız

Şans ve şanssızlık

24 Mart 2017 Cuma

Uluslar arası ilişkilerin hareketli olacağını işaret eden gökyüzünün konumu ani değişikliklerin etkileyici olacağını ve farklı çevrelerin birbirine bakış açısının değişeceğini gösteriyor.

 

Şanssızlık gibi görünen durumların şansa dönüşmesi mümkün. Elbette tam tersi bir durum ortaya çıkabilir de... Ancak durumu, şans veya şanssızlık olarak yaşamak tamamen sizin bakış açınız ile ilgili olacak. Kotü gibi görünen durumun içinde kaybolmazsanız veya iyi gibi görünen duruma kendinizi kaptırmazsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarabilir ve durum her ne olursa olsun, sizin için şans olarak kullanabilirsiniz.

 

Gökyüzünün bu konumundan ...

devamı için tıklayınız