Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Yeni Ay´ın önemli olduğu gün

 

Yeni Ay'ın en önemli olduğu bir gün ve bugünden itibaren başlayan süreç bir ay sonra, yani bir sonraki yeni ay dönemine kadar devam edecek... (26 Nisan 2017)

 

Bugün özellikle eskiyi yenilemek için uygun zaman! İlişkiler tazeleniyor, istek uyanıyor ve girişimde bulunmak için arzular yükseliyor.

 

Yeni bir atılımda bulunmak için kuvvetli arzuların uyandığı bir gün. Üstelik istekler sadece duygu düzeyinde kalmayacak ve harekete geçmek için irade ve kuvvet açığa çıkacak. Yeni maceralara atılma isteği kuvvetleniyor. İlginç keşifler, farklı düşünceye sahip kişiler bakış açısının değişmesine neden olacak ve korkular dağıla ...

devamı için tıklayınız

Hayaller gerçekleşiyor

Balık Burcunda ilerleyen Ay, sabah saatlerinde Balık Burcunun yöneticisi Neptün'ü uyandıracak. Daha doğrusu Neptün-Mars etkileşimini harekete geçirecek.

 

Hayaller, fanteziler, rüyalar, vizyonlar, mistikler ve mistik konuları yöneten Neptün'ün gizemli etkisinin açığa çıkacağını işaret eden gökyüzünün konumu hayallerin gerçekleşeceğini gösteriyor. Bu nedenle kurduğunuz hayallere ve isteklere özen gösterilmesi gereken bir dönem... İyi veya kötü her ne dilerseniz, olmasını hayal ederseniz, karşınıza çıkacak. Bu nedenle istekleriniz ve hayalleriniz güzel olsun. Hem kendiniz, hem de başkaları için... Başkaları için dilediklerinizi de bizzat yaşama ihtimaliniz var! ...

devamı için tıklayınız

Kendinizi dinleyin

 

 

Güzellik, estetik, gençlik ve kendinize bakım uygulamak için uygun zaman. Uzun zamandır gitmek isteyip çeşitli nedenler ile gidemediğiniz veya uygulayamadığınız kişisel bakımınız ve güzelliğinize özen göstermek için harekete geçebilirsiniz.

 

Bugün ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz. Sevdiklerinizi arayabilir veya ziyaretine gidebilirsiniz. Bu arada sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiyi gözden geçirebilirsiniz ve isteklerinizi güzel bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Belki de daha önce rahatsız olduğunuz, anlatamadığınız her ne var ise, şimdi davranışlarınız ve tavırlarınız ile ortaya koyabilirsiniz.

 

Güzellik anlayışınızın değişmesi mümk ...

devamı için tıklayınız