Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Tuhaf sorunlar, ilginç çözümler

29 Mart 2017 Çarşamba

 

Bugün karşılaşmalar heyecan verici olacak! İlginç fikirler ortaya çıkabilir ve sıradışı projeler dikkat çekici olabilir. Özellikle toplum yararına yapılacak organizasyonlar uluslar arası boyutlara ulaşabilir ve açlık, kıtlık, benzeri sorunlara dikkat çekmek amacıyla ilginç toplantılar, farklı organizasyonlar düzenlenebilir.

 

Yeni teknolojinin ulaştığı nokta ve geleceğe yönelik devrim niteliğinde ortaya çıkan buluşlar, düşüncelerin tamamen değişmesine neden olacak. Özellikle uzay teknolojisindeki gelişmeler şaşırtıcı boyutlara ulaşabilir. Yeni gök cisimleri keşfedilebilir ve dünya ile ilgili öğrendiğimiz gerçeklerin sorgulanmasına neden olabilecek buluşlar ortaya çık ...

devamı için tıklayınız

Tuhaf sorunlar, ilginç çözümler

29 Mart 2017 Çarşamba

 

Bugün karşılaşmalar heyecan verici olacak! İlginç fikirler ortaya çıkabilir ve sıradışı projeler dikkat çekici olabilir. Özellikle toplum yararına yapılacak organizasyonlar uluslar arası boyutlara ulaşabilir ve açlık, kıtlık, benzeri sorunlara dikkat çekmek amacıyla ilginç toplantılar düzenlenebilir.

 

Yeni teknolojinin ulaştığı nokta ve geleceğe yönelik devrim niteliğinde ortaya çıkan buluşlar, düşüncelerin tamamen değişmesine neden olacak. Özellikle uzay teknolojisindeki gelişmeler şaşırtıcı boyutlara ulaşabilir. Yeni gök cisimleri keşfedilebilir ve dünya ile ilgili öğrendiğimiz gerçeklerin sorgulanmasına neden olabilecek buluşlar ortaya çıkabilir.

...

devamı için tıklayınız

Yeni Ay´ın önemli olduğu gün

28 Mart 2017 Salı

 

Yeni Ay'ın en önemli olduğu bir gün ve bugünden itibaren başlayan süreç bir ay sonra, yani bir sonraki yeni ay dönemine kadar devam edecek... (26 Nisan 2017)

 

Bugün özellikle eskiyi yenilemek için uygun zaman! İlişkiler tazeleniyor, istek uyanıyor ve girişimde bulunmak için arzular yükseliyor.

 

Yeni bir atılımda bulunmak için kuvvetli arzuların uyandığı bir gün. Üstelik istekler sadece duygu düzeyinde kalmayacak ve harekete geçmek için irade ve kuvvet açığa çıkacak. Yeni maceralara atılma isteği kuvvetleniyor. İlginç keşifler, farklı düşünceye sahip kişiler bakış açısının değişmesine neden olacak ve korkular dağıla ...

devamı için tıklayınız