Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

Tuhaf kararlar, yaratıcı fikirler

 

Zihinsel gerilimin yüksek olacağını işaret eden gökyüzünün konumu hayalleri gerçekleştirmek için kuvvetli arzuların uyanacağını gösteriyor.

 

Yaratıcı fikirler dikkat çekici olacak ve beklenmedik bir biçimde onaylanan şaşırtıcı teklifler alışılmış düşünce biçimini değiştirecek.

 

Değişim rüzgarları çok sert esebilir ancak düşünceleri gerçekleştirmek için kararlı ve disiplinli bir tavır sergilemeyi başaranlar bugün planlarını uygulamayı başarabilirler ve otoritenin desteğini alabilirler. Özellikle ilginç fikirler ve alışılmış sistemin dışında önerileri olanlar, dikkat çekici olacaklar.

 

devamı için tıklayınız

Tuhaf sorunlar, ilginç çözümler

 

Bugün karşılaşmalar heyecan verici olacak! İlginç fikirler ortaya çıkabilir ve sıradışı projeler dikkat çekici olabilir. Özellikle toplum yararına yapılacak organizasyonlar uluslar arası boyutlara ulaşabilir ve açlık, kıtlık, benzeri sorunlara dikkat çekmek amacıyla ilginç toplantılar, farklı organizasyonlar düzenlenebilir.

 

Yeni teknolojinin ulaştığı nokta ve geleceğe yönelik devrim niteliğinde ortaya çıkan buluşlar, düşüncelerin tamamen değişmesine neden olacak. Özellikle uzay teknolojisindeki gelişmeler şaşırtıcı boyutlara ulaşabilir. Yeni gök cisimleri keşfedilebilir ve dünya ile ilgili öğrendiğimiz gerçeklerin sorgulanmasına neden olabilecek buluşlar ortaya çık ...

devamı için tıklayınız

Tuhaf sorunlar, ilginç çözümler

 

Bugün karşılaşmalar heyecan verici olacak! İlginç fikirler ortaya çıkabilir ve sıradışı projeler dikkat çekici olabilir. Özellikle toplum yararına yapılacak organizasyonlar uluslar arası boyutlara ulaşabilir ve açlık, kıtlık, benzeri sorunlara dikkat çekmek amacıyla ilginç toplantılar düzenlenebilir.

 

Yeni teknolojinin ulaştığı nokta ve geleceğe yönelik devrim niteliğinde ortaya çıkan buluşlar, düşüncelerin tamamen değişmesine neden olacak. Özellikle uzay teknolojisindeki gelişmeler şaşırtıcı boyutlara ulaşabilir. Yeni gök cisimleri keşfedilebilir ve dünya ile ilgili öğrendiğimiz gerçeklerin sorgulanmasına neden olabilecek buluşlar ortaya çıkabilir.

...

devamı için tıklayınız