Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık

Okuyucu köşesi

Sevgili okuyucularım, Bugünden itibaren bu köşede merak ettiklerinizi paylaşacağım.
Anlatacağınız astrolojik hikayeleri bu köşede yayınlayacağım ve tabii bazı açıklamalar vve yorumlarım olacak.
okuyucukosesi@yaseminboran.com
e-mail adresine göndereceğiniz yazıları bekliyorum.
devamı için tıklayınız

İtiraz etmeden önce düşünün

10 Nisan 2017 Pazartesi

 

Merkür, Boğa Burcunda geri gidiyor... Vee Mars, Boğa Burcunda ilerliyor... Şu anda gökyüzünün en önemli işareti ise, geri giden Venüs ile Satürn arasındaki sert açı... Yani dünyadan bakınca görünen...

 

Şimdi, astrolojik açıdan korkuların açığa çıktığı vakit olarak yorumlanacağı gibi duyguların derinleştiği ve isteklerin değiştiği bir vakit olarak yorumlanabilir ki, bu yorum benim bakış açımı oluşturuyor. Yani alışkanlıkları değiştirmeye zorlayan olayların meydana geldiği bir süreç içinde bulunuyoruz ve sevdiğimiz, sevmeye alıştığımız her ne ise, bunu sevmeyecek duruma geliyoruz. İsteklerimiz, sevmeye alıştığımız her ne var ise, değişiyor. Dostlarımız, dostluklarımız, fi ...

devamı için tıklayınız

Karmaşık duygular

01 Nisan 2017 Cumartesi

İlaçlar, zehirli atıklar, kimyasallar ve sularda meydana gelecek değişiklikler endişe uyandırabilir. Yolculuk yaparken dalgınlık yüzünden kazalar olabilir, tedbirli olun ve dikkatinizi her ne yapıyorsanız, yaptığınız işe odaklayın.

 

Hülyalara dalıp gitmek istiyorsanız, dikkat gerektiren işler yapmayın, bugün...

 

Bugün meydana gelen olaylar hayal gücünü uyandıracak. Kaygılardan uzak durmak için sanatsal faaliyetlere yönelmenizi öneririm. Yoksa gölgeler gerçeğe dönüşebilir.

 

Kayıplar ve kayıp duygusu uyandıran durumlar karşısında metaneti korumak zor olsa da, bilinç ile bilinçaltı arasındaki bağlantının güçlü olacağını işaret ede ...

devamı için tıklayınız

Tuhaf kararlar, yaratıcı fikirler

31 Mart 2017 Cuma

 

Zihinsel gerilimin yüksek olacağını işaret eden gökyüzünün konumu hayalleri gerçekleştirmek için kuvvetli arzuların uyanacağını gösteriyor.

 

Yaratıcı fikirler dikkat çekici olacak ve beklenmedik bir biçimde onaylanan şaşırtıcı teklifler alışılmış düşünce biçimini değiştirecek.

 

Değişim rüzgarları çok sert esebilir ancak düşünceleri gerçekleştirmek için kararlı ve disiplinli bir tavır sergilemeyi başaranlar bugün planlarını uygulamayı başarabilirler ve otoritenin desteğini alabilirler. Özellikle ilginç fikirler ve alışılmış sistemin dışında önerileri olanlar, dikkat çekici olacaklar.

 

devamı için tıklayınız